Reklamní předměty s potiskem

1

 ZAKÁZKOVÁ VÝROBA A TISK REKLAMNÍCH TAŠEK

Výroba igelitových tašek a obalů s potiskem
Igelitové PE tašky s potiskem jsou nejvíce využívanou reklamou propagující velké i malé firmy z důvodu nejekonomičtější ceny všech prodávaných tašek. Dodáváme igelitové tašky s potiskem i bez potisku. Tašky nabízíme v různých velikostech a v barevných provedení včetně druhu držadel. Proseklá zpevněná či nezpevněná držadla nebo pásková držadla.
V nabídce máme také obalové plastové sáčky a pytle s potiskem či bez potisku.

Reklamní papírové tašky s potiskem
Papírové tašky jsou ekologičtější, ale zároveň dražší varianta oproti taškám igelitovým. Dodáváme tašky od nejlevnějších druhů s vlepenými papírovými držadly po luxusní laminované s bavlněnými držadly včetně tašek na láhve v různých velikostech a barvách.

Látkové tašky s potiskem
Bavlněné látkové nákupní tašky dodáváme v provedení s dlouhými nebo krátkými uchy v přírodní barvě natur, bílé nebo v barevné variantě. Nejběžnější rozměr tašek je 38x42cm.

V nabídce máme také tašky
Sportovní, skládací
Ledvinky a Batohy
Pytle - vaky
Cestovní tašky
Toaletní taštičky
Chladící a piknikové tašky
Tašky na laptop, notebook


POTISK REKLAMNÍCH PŘEDMĚTU

Reklamní předměty s potiskem
Reklamní předměty jsou jedním z nejvhodnějších marketingových nástrojů. Správně zvolené reklamní předměty a reklamní dárky můžete využít jako poděkování pro nové i stávající obchodní partnery, firemní a propagační prezentaci. Samozřejmě je důležité klást velký důraz na špičkovou kvalitu potisku reklamních předmětů poukazující na Vaši profesionalitu. Potisk sítotiskem aplikujme pouze na rovné materiály bez omezení barevnosti. Tiskneme téměř na všechny materiály, plast, papír, plech, hliník, kov, kůže, koženka, bavlna, nylon, polyester, umělé tkaniny,

Nejběžnější potiskovaný materiál sítotiskem
Kalendáře – diáře
Knížky - šanony
Deštníky – slunečníky
Pouzdra – peněženky
Desky - aktovky
Plastové stojánky
Pláštěnky - větrovky
Šňůrky na krk – šerpy
Podložky pod myš

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -